Naujienos

2016 06 30 Naujienos

rinkimu kom.   Vyriausioji rinkimų komisija kviečia moksleivius dalyvauti

                         piešinukų ir vaizdo klipų konkursuose, rinkimų tema

2016 m. spalio 9 d. Seimo rinkimai. Ta proga, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), Lietuvos moksleivius kviečia prisidėti prie pilietinės iniciatyvos ir sudalyvauti piešinių (1-5 klasių mokinius) bei vaizdo klipo (10-12 klasės mokinius ar II-IV klasių gimnazistus) konkursuose.Rengiamų konkursų tikslas - skatinti Lietuvos Respublikos rinkėjų aktyvesnį dalyvavimą rinkimuose, ugdyti Lietuvos jaunimo gebėjimus kurti ir meninėmis raiškos priemonėmis atskleisti suvokimą apie kiekvieno piliečio galimybes, įtaką visuomenėje, pilietinę poziciją rinkimų tema, skatinti domėjimąsi rinkimais ir platesnį jų pažinimą.Konkurso dalyviai gali sudaryti atskiras iniciatyvines grupes arba dalyvauti kaip pavieniai.Konkursas vyksta nuo 2016 m. birželio 20 d. Darbus „Piešinių konkursui“ ir „Vaizdo siužeto konkursui“ galima siųsti iki spalio 21 d.Informacija apie konkursą – konkurso nuostatai, prizinių vietų nugalėtojai ir darbai bus skelbiami socialinio tinklo „Facebook“ VRK paskyroje ir interneto svetainėje www.vrk.lt.Konkursinius darbus vertins vertinimo komisija, kurią sudaro VRK atstovai. Trys daugiausia balų įvertintų piešinių ir trys vaizdo klipų autoriai bus apdovanoti prizais ir VRK padėkomis.

Iškilus klausimams galima kreiptis el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , arba

Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , tel. (8 5) 239 6942.

            

******************************************

VASARA SU KNYGA

Vasaros pradžioje startavo visą šalį apimantys skaitymai ,,Vasara su knyga“, skirti Bibliotekų metams paminėti. Šiais skaitymais ir kultūros renginiais siekiama skatinti vaikus ir jaunimą skaityti, dalintis su bendraamžiais perskaitytų knygų įžvalgomis, ugdyti skaitymą kaip laisvalaikio pomėgį.
Ta proga Akmenės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius surengė netradicinį skaitymą ,,Vasara su knyga“, kuris vyko prie visiems gerai  žinomo ,,Rasos“ skvero. Kadangi jaunieji knygų mylėtojai labai mėgsta vaikiškų knygų autorės ir iliustratorės Linos Žutautės knygeles apie neklaužadą mergaitę Kakę Makę, todėl ir netradiciniam skaitymui prie fontano buvo pasirinktos linksmos herojės  istorijos. Skaitymo aplinką papuošė nuotaikingi ir spalvingi Kakės Makės balionai su jos atvaizdu.
Nuostabu, kad gražiausias metų laikas leidžia bibliotekoms renginius perkelti į atviras erdves – miestų ir miestelių aikštes, vaizdingas gamtos vietas. Ir toliau kviečiame taip aktyviai visus bibliotekos lankytojus dalyvauti įvairiuose renginiuose, skaitymuose, užsiėmimuose, konkursuose taip skleidžiant žinią; ,,Skaitymas yra malonumas, skaitymas yra atostogos, skaitymas yra bendravimas“.

Jūratė Činčiukaitė
Vaikų literatūros skyriaus specialistė

Jūratės Činčiukaitės nuotraukose: „Vasara su knyga“ dalyviai netradicinio skaitymo metu:

 

 


Skaityti daugiau...

Darbo laikas

Nepriklausomybės 15a., Naujoji Akmenė