Naujienos

2014 10 20 Naujienos

 

Projektas „Kartų gyvenimo pynė“

Spalio 1 dieną Papilės Simono Daukanto priešmokyklinės ugdymo grupės  vaikų salėje vyko šventė, skirta Tarptautinei Pagyvenusių žmonių dienai paminėti. Ši šventė - pirmoji projekto „Kartų gyvenimo pynė“ dalis,  kuriam finansavimą skyrė Lietuvos kultūros taryba.

Šventėje dalyvavusi Akmenės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Zita Sinkevičienė pasveikino visus senjorus su šia švente,  padovanojo Papilės pagyvenusių žmonių klubo pirmininkei Janinai Strigūnienei ir Algimantui Kiminiui  naujausią poezijos almanachą  „Žiemgalijos užrašai“,  kurių poezija taip pat išspausdinta šioje knygoje. Su švente senjorus sveikino ir visiems sveikatos ir gerų emocijų palinkėjo Papilės seniūnas Antanas Vaičius.

Apie įvairių  mūsų kūniškų ir psichologinių  negalavimų priežastis pasakojo psichologas iš Šiaulių Arūnas Norkus. Jis ne tik įvardijo tų ligų priežastis, bet ir pamokino kaip reikia jų  išvengti, kaip sumažinti stresą ir harmoningai gyventi. Po relaksacinio seanso visi pasijutome atsipalaidavę, pailsėję, pasisėmę energijos.

Viešnia iš Ventos, tautodailininkė Vanda Jokubauskienė, papasakojo apie spalvų ir kvapų poveikį mūsų dvasiniam ir fiziniam kūnui.

Šventėje buvo parodytas vienos dalies kaimiškas vaizdelis „Palikimas“, kurį suvaidino projekto svečiai, Papilės kultūros namų  mėgėjų  teatras „Jurakalnis“, vadovė Nijolė Grudžinskienė.

Renginio pabaigoje savo  pasirodymu visus pradžiugino  folk grupė „Šeduvos bernai“.  Jie ne tik atliko  muzikinę programą, bet ir  visus pralinksmino senjorų dienai skirtais  pašmaikštavimais, žaidimais.  Žiūrovai ne tik plojo, bet ir kartu dainavo savo jaunystės dainas.

Nuoširdžiai dėkojame klubo „Gija“ moterims už rūpestį ir pagalbą, Neįgaliųjų klubo pirmininkei Irenai Lingienei, klubo nariams, vaikų darželio vedėjai Marytei Bliudžiuvienei ir  darbuotojams už suteiktas patalpas  bei pagalbą ruošiantis šiai šventei, Pagyvenusių žmonių klubo pirmininkei Janinai Strigūnienei ir nariams už aktyvų dalyvavimą šiame projekte.

Sekantis renginys: popietė „Kartų gyvenimo pynė“, skirta kartų bendravimui skatinti  numatyta lapkričio 15 dieną.

 

Rima Karalienė
Papilės  mstl. K.Narščiaus bibliotekos-filialo
vyr.specialistė

 

   

 

 

Skaityti daugiau...

Darbo laikas

Nepriklausomybės 15a., Naujoji Akmenė